Ga naar de inhoud

Inloopavond woningbouw Langeveld in Sassenheim

6 juni

Dinsdag 17 juni van 19.00 tot 21.00 uur

Op de locatie Langeveld in Sassenheim willen we nieuwe woningen bouwen. Daarom nodigen wij u graag uit voor een inloopbijeenkomst over de plannen.
 

Inloopbijeenkomst

De inloopbijeenkomst vindt plaats in het bestuurscentrum in Voorhout (Raadhuisplein 1). U kunt van 19.00 tot 21.00 uur binnenlopen om de plannen in te zien en uw vragen te stellen.
 

Onderzoeken

De afgelopen periode hebben er verschillende onderzoeken plaatsgevonden. Er is bijvoorbeeld een archeologisch onderzoek uitgevoerd en er is onderzoek gedaan naar de planten en dieren in het gebied. Deze onderzoeken hebben geleid tot een aanpassing van de plannen. Hier zijn we samen met woonstichting Stek en stedenbouw- en landschapsbureau Okra mee aan de slag gegaan. Op de inloopbijeenkomst kunt u zien wat er is aangepast. Wonen in het groen en het woningbouwprogramma blijven leidend voor de plannen.

Ook als u op zoek bent naar een woning, bent u van harte welkom.
 

Vragen

Als u voor die tijd al vragen heeft, dan kunt u een mail sturen naar: langeveld@teylingen.nl. Lees meer informatie op de pagina woningbouw Langeveld.

Ga naar het begin