Raadsleden

De gemeente Teylingen heeft 25 raadsleden.

Zetelverdeling

VVD 6 zetels
CDA 6 zetels
D66 5 zetels
Trilokaal 4 zetels
PvdA 3 zetels
ChristenUnie 1 zetel

E-mail

U kunt de gemeenteraad mailen via het adres: gemeenteraad@raadteylingen.nl. E-mails gericht aan de gemeenteraad zijn openbaar.

Nevenfuncties

Raadsleden gemeente Teylingen

VVD

Volten, M.E.I. (Marlies) (v)

Fractievoorzitter VVD
Rembrandtlaan 30
2172 DE Sassenheim
0252-222577
m.volten@raadteylingen.nl

Van der Lubbe, S.G. (Sabrina)
Snip 53
2171 KT Sassenheim
06-15008028
s.vanderlubbe@raadteylingen.nl

Keeven, L.P.G. (Bob) (m)
Rietschelftlaan 2
2171 NM Sassenheim
0252-212180
b.keeven@raadteylingen.nl

Van den Berg, M. (Marc) (m)
Rietpad 27
2215 GG Voorhout
06-42864498
m.vandenberg@raadteylingen.nl

Bosman, J. (John) (m)
Boekhorstlaan 150
2215 BK Voorhout
0252-221115
j.bosman@raadteylingen.nl

Konings, R. (Robin) (m)
Dragonweg 33
2215 BN Voorhout
06 50627523
r.konings@raadteylingen.nl

CDA

Scholten, P.H. (Peter) (m)

Fractievoorzitter CDA
Wildrijklaan 11
2171 RG Sassenheim
0252-214726
p.scholten@raadteylingen.nl

Wietsma-Biesbroek, R.G.E. (Reny) (v)
Ludolph Bohlenstraat 50
2215 XW Voorhout
0252-220796
r.wietsma@raadteylingen.nl

Zandbergen, M. (Tewis) (m)
Willem Alexanderlaan 2
2171 ZB Sassenheim
0252-869617
t.zandbergen@raadteylingen.nl

Van Leeuwen, G.L.C.M. (Bert) (m)
Langebrug 1
2362 XA Warmond
071-5012552
b.vanleeuwen@raadteylingen.nl

De Vries-van den Beukel, S.C. (Sybrinne) (v)
Emmalaan 1
2171 CV Sassenheim
06-46000114
s.devries@raadteylingen.nl

Van Welie, M. (Maarten) (m)
Herenweg 84
2361 ET Warmond
06-22445839
m.vanwelie@raadteylingen.nl

 

D66

Keijzer-Zweers, R.M. (Rose Marie) (v)
Fractievoorzitter D66
Herenweg 43A
2361 EE Warmond
0653235684
r.keijzer@raadteylingen.nl

Hartvelt, R.M. (René) (m)
Pieter Woutersstraat 6
2215 MC Voorhout
0252-860358
r.hartvelt@raadteylingen.nl

Verdegaal, A.J. (Ton) (m)
Elzenhorst 25
2215 MN Voorhout
06-20351158
t.verdegaal@raadteylingen.nl

Koot, G.A. (Fred) (m)
Haydnlaan 31
2215 LM Voorhout
06-22243624
f.koot@raadteylingen.nl

Van der Ploeg, B.A.J. (Bart) (m)
Chopinlaan 29
2215 SL Voorhout
06-51283103
b.vanderploeg@raadteylingen.nl

Trilokaal

Ten Boden, R.M. (Rob) (m)
Fractievoorzitter Trilokaal
Hoofdstraat 318
2171 BS Sassenheim
0252-223101
r.tenboden@raadteylingen.nl

Paardekooper, A. (Anne) (v)
Herenweg 39H
2361 EC Warmond
06-16958320
a.paardekooper@raadteylingen.nl

Piket, D.I.H.M. (Dion) (m)
Prins Hendriklaan 33
2171 CL Sassenheim
06-44076186
d.piket@raadteylingen.nl

Van Swieten, F.J. (Frans) (m)
Prinsenhof 3
2171 XZ SASSENHEIM
06-44282966
f.vanswieten@raadteylingen.nl

PvdA

Koek, E.W.A. (Elsbeth) (v)
Prof. Nolenslaan 10
2215 ND Voorhout
06-10926064
e.koek@raadteylingen.nl

Zuurmond, T.C. (Timon) (m)
Berline 21
2171 ME Sassenheim
t.zuurmond@raadteylingen.nl

Van Doesburg, J.J. (Joost) (m)
Krusemanstraat 21
2361 GS Warmond
06-52803550
j.vandoesburg@raadteylingen.nl

ChristenUnie

Nederstigt, F.A.J. (Frans) (m)
Fractievoorzitter ChristenUnie
Prins Bernardstraat 17
2215 AT Voorhout
06-42861251
f.nederstigt@raadteylingen.nl

Burgerleden

Van den Hout, S.I.U. (Shari) (v)
Postbus 149
2215 ZJ Voorhout
s.vandenhout@raadteylingen.nl
Janssen, P. (Pieter) (m)
Klaprooshof 36
2215 DM Voorhout
p.janssen@raadteylingen.nl

Griffier

van Dijk, R. (Robert) (m)

Raadsgriffier
Postbus 149
2215 ZJ Voorhout
0252-783590
0628848802
r.vandijk@raadteylingen.nl