Direct naar hoofdmenu / zoekveld
Home   Actueel   Werk in uitvoering   Werkzaamheden riolering Bloemenschans en Waterlelieweg

Werkzaamheden riolering Bloemenschans en Waterlelieweg

Dinsdag 10 januari start aannemer W.A. van Leeuwen met werkzaamheden in de Bloemenschans en Waterlelieweg. In deze straten leggen wij 1,2 kilometer hemelwaterriool aan. Dit doen wij om het bestaande rioolstelsel beter bestand te maken tegen hevige regenbuien. Ook verhoogt dit de doorstroming van het water in de watergangen, waardoor de kwaliteit van het oppervlaktewater verbetert.

Tijdsduur werkzaamheden

De werkzaamheden duren, afhankelijk van de weersomstandigheden, van januari 2012 tot juni 2012. Daarna wordt de hele rijbaan herstraat met de bestaande materialen. Behalve het gedeelte waar gewerkt wordt, is de rest van de Bloemenschans en omliggende straten normaal bereikbaar.

De indeling van de fasen en de bijbehorende uitvoeringsperioden vindt u op de tekening fasering werkzaamheden Bloemenschans, Waterlelieweg.

 

Overlast

Wij treffen maatregelen om ervoor te zorgen dat de woningen in de fase waar gewerkt wordt, bereikbaar blijven. We realiseren ons dat de bewoners van de wijk Oosthout en met name de bewoners van de Bloemenschans een tijd tegemoet gaat met overlast. Wij proberen er alles aan te doen om deze overlast tot het acceptabele te beperken.

 

Huisvuil / Bedrijfsafval

Is de plaats voor het aanbieden van uw huis- of bedrijfsafval door de werkzaamheden niet meer te bereiken, wilt u uw huisvuil of bedrijfsafval dan plaatsen buiten het gebied waar gewerkt wordt.

 

Vragen

Vragen of opmerkingen kunt u doorgeven via e-mail: afkoppelenbloemenschans@teylingen.nl.

Voor vragen over de planning of uitvoering van de werkzaamheden dan kunt u terecht bij de toezichthouder van de werkzaamheden, de heer A. Havenaar, telefoon 06-460 63 558.


Uitgelicht


Zoeken