Direct naar hoofdmenu / zoekveld
Home   Actueel   Werk in uitvoering   Herinrichting Mecklenburg in Sassenheim

Herinrichting Mecklenburg in Sassenheim

Op donderdag 27 oktober starten wij met de herinrichting van Mecklenburg in Sassenheim. Het betreft op hoofdlijnen het vervangen van het bestaande vuilwaterriool, het aanbrengen van een nieuw regenwaterriool en het herinrichten van de openbare ruimte.

Uitvoering

In verband met de bereikbaarheid worden de werkzaamheden gefaseerd uitgevoerd. Per fase wordt de bestaande verharding verwijderd, het riool vervangen of aangebracht en de nieuwe inrichting vorm gegeven. Met uitzondering van de in uitvoering zijnde fase is het overige deel van Mecklenburg ‘normaal’ bereikbaar. Wij verwachten deze werkzaamheden, onder goede weersomstandigheden, in 18 werkbare werkweken uit te voeren.

 

Wegafsluitingen

Voor de uitvoering is het noodzakelijk om Mecklenburg (gefaseerd) voor het verkeer af te sluiten. Ter plaatse worden verkeersmaatregelen genomen.

 

Parkeren

Tijdens de werkzaamheden kan binnen de in uitvoering zijnde fase niet worden geparkeerd. Hoewel wij ons realiseren dat het niet altijd eenvoudig is, verzoeken wij u hiermee rekening te houden en de auto ergens anders te parkeren.

 

Overlast

Deze werkzaamheden bezorgen het verkeer en de aanwonende de nodige overlast. Wij proberen de uitvoeringsduur en de overlast tot een minimum te beperken. Van uw kant vragen wij begrip voor de situatie.

 

Informatie

De direct belanghebbende bewoners, bedrijven en de hulpdiensten ontvangen een brief over deze werkzaamheden. Voor vragen over de werkzaamheden kunt u contact opnemen met Richard van Eeuwijk via 14 0252.


Uitgelicht


Zoeken