Direct naar hoofdmenu / zoekveld
Home   Actueel   Stichting Combibrug opent haar deuren

Stichting Combibrug opent haar deuren

Woensdag 11 januari is Stichting De Combibrug officieel geopend. Speciaal voor deze gelegenheid heeft wethouder van Velzen op de Emmausschool de aftrap gegeven voor de opening van de Combibrug. De Combibrug staat voor uitvoering van activiteiten op het gebied van sport en cultuur onder professionele begeleiding. Kinderen in de leeftijd van 4 tot 12 jaar kunnen via de Combibrug kennis maken met sportieve en culturele activiteiten. Kinderen van de Emmausschool in Voorhout konden zich op cultureel en sportief gebied uitleven deze dag.

2012-01-11 Foto bij persbericht Combibrug opent haar deuren

Impuls Brede scholen

Gemeente Teylingen doet mee aan de Impuls Brede scholen, sport en cultuur. In het kader van deze Impuls worden combinatiefunctionarissen aangesteld. Een deel van de combinatiefunctionarissen valt onder de Stichting de Combibrug. Deze stichting biedt activiteiten op het gebied van sport en cultuur aan de jeugd van Teylingen aan. Deze activiteiten vinden zowel tijdens als na schooltijd plaats.

 

Kennismaken met sport en cultuur

Onder begeleiding van diverse combinatiefunctionarissen op het gebied van sport en cultuur vinden de activiteiten plaats. Op het schoolplein kregen kinderen uit de bovenbouw een sportief programma. De onderbouwkinderen kregen een workshop op het gebied van drama en expressie. Alle activiteiten worden aangeboden onder professionele begeleiding. En dat is precies waar De Combibrug voor staat. Kinderen, variërend in de leeftijd van 4 tot 12 jaar, laten kennismaken met sportieve en culturele  activiteiten. Dit alles gaat gepaard met optimale samenwerking tussen basisscholen en verenigingen binnen de gemeente Teylingen.

 

Laagdrempelig

De kinderen kunnen op een laagdrempelige manier kennismaken met een diversiteit van sporten en culturele activiteiten. De activiteiten onder schooltijd zijn gratis en tegen een minimale vergoeding kan er meegedaan worden aan de naschoolse activiteiten. Alle activiteiten staan onder leiding van Rob Jonkman, coördinator combinatiefuncties en zijn team van enthousiaste medewerkers.

 

Meer informatie?

Interesse? Kijk op http://www.combibrug.nl/ voor meer informatie.


Uitgelicht


Zoeken